Архітекторка солодощів

Created by Maria Szołomycka |

Тістечка і торти у вигляді кубів, трапецій, сферичних тіл, солодкі спіральні піраміди, різнокольорові орегано, яблука геометричної форми — все це здається трохи космічним і, звичайно, неїстівним.

Проте авторка цих шедеврів запевняє, що їх не тільки можна, але й варто хоча б спробувати, адже кожен свій кулінарний виріб вона творить як гармонію краси й смаку. Відтак строга геометрична конструкція може виявитися ніжним поєднанням мусу, фруктів, карамелі, горіхів.

Дінара Касько — українська кондитерка і дизайнерка незвичних кулінарних форм. За освітою — архітекторка. Зроблені за її проєктом силіконові форми нині продаються в усьому світі. А десерти, виготовлені за її рецептами, пропонують кондитерські у Катарі, США, Росії та Туреччині.

«У дитинстві не думала, що стану кондитеркою, — розповідає Дінара. — Не думала ані про форми тортів, ані про дизайн. Навіть не скажу, що дуже любила пекти, просто любила солодощі. У студентські роки взагалі нічого не пекла, збиралася стати архітекторкою. Це якось само виникло пізніше. Спершу почала пекти звичайні торти: круглі, квадратні, а потім намагалася вдосконалювати, вирізати з картону форми, вирізати самі торти... Хотіла зробити не просто незвично, а витвір мистецтва».

Так виникла ідея з 3D друкаркою і створенням силіконових форм. Дінара робила ескізи, шукала людей, котрі можуть виготовити форми, відвідувала різні кулінарні курси, експериментувала, зіпсула багато продуктів, часом плакала, але таки досягла свого.

«Все почалося у 2013-му році, коли виставила свій торт на конкурс в інтернеті, на великому форумі, де брало участь багато кондитерів, і виграла. Торт помістили на обкладинку відомого іспанського журналу «So good». Далі все розвивалося дуже швидко. Інформація про кулінарку-архітекторку поширювалася як вірус: всі почали про мене писати, давала інтерв’ю по три рази в день. Навіть реклами не потрібно було». 

Дінара каже, що їй більше подобається бути кондитеркою, ніж акхитекторкою. Хоча основна діяльність ― створення кулінарних форм, все ж пов’язана з дизайном. «Ідеї нової форми й нового рецепту виникають переважно паралельно. Просто їх схрещую. Все залежить від проєкту. Зараз я зробила тістечка у вигляді фруктів: банана, апельсина, ананаса. Там смак залежатиме від форми. Наприклад, форма яблука має всередині мусове тістечко з яблуком».

На думку Дінари, кожна господиня може створити такий витвір мистецтва на звичайній кухні. Адже вона саме так й починала: зі звичайної кухні та звичайного обладнання. Нині вона має власну студію, проводить майстер-класи і все може зробити сама: змоделювати, надрукувати, зробити силікон, придумати новий рецепт.

«Мені подобається створювати нові арт-форми. Це дуже творча робота. І, звичайно, намагаюся це робити настільки часто, наскільки вдається. Маю дуже-дуже багато ідей».

Але найбільшим досягненням минулого року для Дінари є народження другої дитини. «Важко поєднувати сім’ю і роботу: я мало сплю, багато працюю. Але діти для мене дуже важливі. Часто беру їх з собою в студію, у мене тут і дитячий манеж, і візок...» А от улюбленого торта Дінара не має. «Я люблю все солодке, все можу їсти, але вибрати одного улюбленого не можу. Кожен з них по-своєму смачний!

Back