Поради футбольного мандрівника

Created by Vsevolod Mostovetskyy |

Вже багато років подорожі стали для мене не просто хобі, а стилем життя. Навіть пропозиція написати цю статтю наздогнала мене на шляху в аеропорт, коли я летів до Бухаресту на вирішальний матч нашої збірної проти австрійців на ЧЄ 2021. Дописував цей текст я вже у потязі до Клагенфурту, де збирався відвідати дербі Каринтії місцевої „Аустрії“ проти сусіднього „Вольфсберга“ на старті австрійської Бундесліги. А цьому передували поїздка в Амстердам на знову ж таки гру нашої збірної та десятиденна відпустка в Україні. У зв’язку з актуальними пандемійними обмеженнями варто старанно підготуватися, аби без перешкод пройти прикордонну перевірку та вчасно потрапити на стадіон.

НІКУДИ БЕЗ ФУТБОЛУ

Футбол та подорожі стали для мене нероздільними одне від одного. Познайомитись з місцевою фанкультурою, помилуватись архітектурою стадіонів або спробувати місцеву кухню — все це об’єднує ґраундхоппінг (від англ. groundhopping — вид подорожей, головна ціль яких полягає у відвідуванні матчів на якомога більшій кількості різних стадіонів). В Україні це явище лише починає розвиватись, але в Німеччині ґраундхоппінг вже давно став дуже популярним. Найкращі друзі ґраундхопперів — мобільні додатки Futbology та Europlan Web-App, які дозволяють відфільтрувати матчі за радіусом та датою в потрібному місці та в потрібний час.

Куди поїхати? Знайти рейс і квитки

Дуже просто, коли знаєш місце і дату своєї наступної поїздки. А якщо — ні? Існує багато сайтів-агрегаторів та пошуковиків квитків, які пропонують схожу функціональність. Я використовую kiwi.com. Чисельні фільтри для пошуку аеропортів, часу від'їзду та прибуття, дат поїздки й тривалість перебування дуже полегшують планування наступної подорожі. А опція „будь-куди“ або фільтр „чим зайнятися“ (наприклад, „сімейний відпочинок“, „пляж“, „нічне життя“ тощо) допоможе знайти місце для відпустки за своїм смаком.

Схожі функції є й у Гугла — Google Flights. Там також можна перевірити розвиток цін на конкретний напрямок, щоб зрозуміти, чи вказана на моніторі ціна є низькою, середньою або зависокою. Всі налаштування і фільтри можна зберегти, щоб отримувати повідомлення про появу нових квитків чи про змінення цін.

Ціни на таких порталах я б рекомендував порівнювати з цінами безпосередньо на сайтах авіакомпаній, оскільки вони можуть трохи відрізнятись. Купувати квитки також краще на сайті авіаперевізників, тому що у випадку проблем, легше вести справу з авіакомпаніями, ніж з посередниками.

Інформація з перших рук

Планувати подорож через декілька кордонів під час пандемії — задача не з простих. Численні обмеження на в'їзд та виїзд, заборони та постанови ускладнюють життя. Який ковід-тест потрібно зробити? Скільки часу він дійсний? Чи можу я зі своїм громадянством та візою виїхати в певну країну? Чи є обов’язковим карантин? На всі ці запитання можна отримати перевірену та достовірну відповідь на офіційному додатку німецького Міністерства закордонних справ — Sicher Reisen. Тут можна знайти загальну інформацію про будь-яку країну, вказівки щодо поїздки, пам’ятки, список німецьких закордонних дипломатичних установ тощо. Особливо цінний цей додаток тим, що містить актуальну інформацію щодо епідеміологічної ситуації і правил в'їзду. Країни, які вас цікавлять, можна додати в закладки та отримувати сповіщення одразу після появи змін. Таким чином завжди тримаєш руку на пульсі.

Маю ще одну корисну пораду: робіть скриншоти з актуальною інформацією, щоб швидко її показати під час контролю на кордоні. Іноді прикордонники самі не завжди встигають стежити за змінами, а у вас будуть вагомі аргументи, щоб довести свою правоту у випадку непорозумінь.

Сам собі адвокат

Ваш рейс перенесли на декілька годин, він запізнився або його скасували? В таких випадках корисно знати права споживача, а саме — розпорядження ЄС номер 261/2004. В ньому йдеться про компенсацію пасажирам, яку мають сплачувати авіакомпанії, незалежно від ціни квитка. Фактори, які впливають на розмір компенсації, — це дистанція та час затримки рейсу. Звичайно, тут є декілька нюансів:

  1. розпорядження діє лише на польоти з та в країни Європейської економічної зони;
  2. винною у затримці рейса має бути безпосередньо авіакомпанія (а не погодні умови, наприклад).

Деякі авіалінії пропонують ваучери на власні послуги як компенсацію та ще й зверху можуть накинути трохи грошенят. В моєму випадку замість компенсації у розмірі 400 € через затримку рейсу на дві години, про яку пасажирам повідомили запізно, одна португальська авіакомпанія запропонувала вищезгаданий ваучер та ще додаткові 50% від суми компенсації. Тобто 600 €, які можна було витратити на послуги саме цієї компанії. Я вирушив до Азорських островів — мальовничий шматок зелені посеред Атлантики, куди б я в іншому випадку навряд чи потрапив.

Отримати компенсацію не дуже важко: треба лише заповнити спеціальний формуляр на сайті авіакомпанії або відправити електронного листа з усіма даними про рейс. Зразки такого листа можна легко знайти в мережі. Також виникло багато фірм, які будуть захищати ваші права пасажира і пропонують „викупити“ ваші претензії до авіакомпаній за певний гонорар. Але навіщо платити ще 20-30% від суми посередникам, якщо можна зробити все самому?

До речі, такі листування часто відбуваються англійською і можна витратити чимало часу на переклад юридичних термінів. Для цього можу порадити онлайн перекладач deepl.com, який здатен перекладати навіть складні тексти з більш ніж пристойною якістю.

Своїми враженнями від виїздів та подорожей я ділюся на сторінках свого блогу — ontouronfire.blog.
Заходьте!

 

Back