Столовий етикет

Created by Juliia Savchuk |

Бути ввічливими та поводитися так, щоб сумісно проведений час за столом викликав у всіх приємні емоції, – є головним правилом етикету для кожного. - Юлія Савчук, ідеолог LADY ME Academy

Коли я згадую у будь-якій компанії слово етикет, то перша асоціація, яка виникає у моїх співрозмовників – це правила поведінки за столом. Так, дійсно, правила столового етикету це те, з чим ми стикаємося щодня, коли сідаємо до столу. Незалежно від місця знаходження (вдома, в ресторані, у колі друзів, на офіційному гала-вечорі тощо) певні речі не повинні викликати у нас сум'яття: як поводитись із паперовою чи полотняною серветкою, коли краще використовувати ніж та виделку, коли можна обійтися лише виделкою, а у яких ситуаціях можна навіть взяти щось рукою. Так само, як нас не бентежить користування зубною щіткою, тому що це те, до чого ми звикли! Про правила столового етикету та принципи сервірування дитина повинна дізнаватися від батьків. Це не якісь елітарні знання. Це є обов`язкові речі, які входять у мінімальний набір соціальних навичок.

Отже, розглянемо базові принципи сервірування:

  • Ножі та ложки сервіруються праворуч від вашої тарілки
  • Виделки – ліворуч від тарілки
  • Бокали та стакани розміщуються праворуч зверху від вашої тарілки
  • Тарілка для хліба (якщо передбачена) ліворуч від тарілки


Столове приладдя розміщується у порядку подачі страв починаючи ззовні й прямуючи до тарілки. Вже побачивши сервірування, Ви, як гість, можете визначити кількість страв, які буде подано на вечерю. Зверніть увагу на кадр з фільму «Госфорд-парк» (фото 1). Ми одразу побачимо, що меню буде налічувати п’ять страв, які будуть подані у такому порядку: закуска, суп, рибна страва (у даному випадку сервірується двома виделками) і далі ще дві основні страви. Навіть якщо ви побачите ось такий, на перший погляд, складний куверт – не панікуйте. Використовуйте кожну пару приладдя по черзі до кожної страви, починаючи ззовні та прямуючи до центру. Звертаю увагу, що таке сервірування передбачено для більш формальних та офіційних заходів. При менш офіційних форматах, або якщо страви не будуть виноситися по черзі, а будуть подані одразу до столу, буде достатньо 1-2 пари приладдя (виделка та ніж, та у разі потреби – ложка). Тобто зміну приладдя не буде передбачено.

Щодо використання приладдя під час їжі, слід запам’ятати: якщо виделка знаходиться у лівій руці, то вона перегорнута зубцями донизу, а якщо в правій руці – зубцями догори (у такому випадку ніж не використовуємо). Зверніть увагу, для шульги не існує відмінностей в правилах столового етикету, правила щодо тримання приладдя – єдині. 

Існує багато міфів щодо умовної «мови приладдя». Гадаю, ви зустрічали в інтернеті картинку, на якій зазначено близько дев’яти або навіть більше положень приладдя. Насправді все набагато простіше – існує лише два положення. Перше – це «пауза», коли ви ще їсте страву, але вам потрібно покласти приладдя (наприклад, щоб зробити ковток води, відламати хліб тощо). Друге – це «закінчення», коли ви закінчили їсти страву (навіть якщо на тарілці ще залишилася їжа). До речі, в обох випадках приладдя залишається на тарілці. На фото 2 зображені варіанти паузи та закінчення в англійському та французькому стилях. Ніяких інших умовних сигналів на кшталт «страва не сподобалася», «принесіть книгу скарг», «буду постійним гостем» тощо не існує. Зазвичай такі шкідливі поради розповсюджують розважальні пабліки або люди, які не проходили спеціалізоване навчання з етикету. 

Поводження з полотняною серветкою теж має свою мову. Якщо вам необхідно вийти з-за столу, але ви плануєте повернутися, то серветку треба залишити на сидінні стільця, а коли ви закінчили вечерю та збираєтеся залишити стіл — серветку кладемо на стіл. Якщо ви користувалися паперовими серветками, не кидайте їх у тарілку, це виглядає жахливо. Залиште паперову серветку під бортиком тарілки.

Безумовно, етикетні традиції різних країн часом несхожі. Ви можете зустріти рекомендації, базовані на англійських чи французьких традиціях, побачити умовне розділення на американський та континентальний стилі, побачити правила з європейського столового етикету тощо. Відмінності будуть торкатися того, як буде сервірований стіл, як потрібно тримати приладдя тощо. Але деякі принципи столового етикету є загальноприйнятими, незалежно від того, в якій країні чи компанії ви перебуваєте. І це принципи взаємоповаги. Бути ввічливими та поводитися так, щоб сумісно проведений час за столом викликав у всіх приємні емоції, — є головним правилом етикету для кожного.


Юлія Савчук, етикет-тютор, спікер, автор освітніх програм з етикету, елегантності, естетики рухів, ідеолог LADY ME Academy
info@etiquette.com.ua

Back
Фото 1, кадр з фільму "Госфорд-парк"
Фото 2, мова приладдя