Збірна України з гандболу у гостях у Корнвестхаймі

Created by В. Пащенко та І. Ушеніна |

7 січня, самісінько на українське Різдво, у місті Корнвестхайм відбулась тестова гра української збірної з гандболу проти команди Саламандер Корнвестхайм. Це була друга тестова гра у Німеччині для наших гандболістів, яку вони як і першу змогли вирішити на свою користь (30:37). У невеликому спортивний комплексі Корнвестхайм-Ост майже не було вільних місць, але українські вболівальники гідно і гучно підтримували свою команду. Після гри нам вдалось трошки поспілкуватись з тренером нашої збірної, Віталієм Андроновим.

- Як виникла ідея, проводити тестові ігри у Німеччині?

Для нас головним була можливість провести спарінги, а в Німеччині гандбол користується популярністю. До того ж у нас тут живе хороший друг, який допоміг нам з організацією. То ж найти  гідні команди для тестових ігор було досить легко. Тому Німеччина – гарні умови, гідні супротивники.

- Коли Ви приїхали у Німеччину і який у Вас графік?

Приїхали 2го січня, увесь час тренувались – 3-го, 4-го, 5-го тощо, тому й маємо такий вигляд (сміється). Вчора (6-го, примітка редакції) теж вранці тренувались, а потім грали тестовий матч, сьогодні вранці теж тренувались.

- Тож Різдво зустрічали тут, по повній?

Так, в нас наше, спортивне Різдво. Завтра у хлопців буде вихідний, а потім знову тренування і ми їдемо у Італію, Больцано, де вже відбудуться наші кваліфікаційні ігри.

- До чемпіонату світу 2019 року. Відомо, що Україна грає у групі проти збірних Італії, Румунії та Фарерських островів. Як Ви оцінюєте шанси нашої збірної.

Звісно, завжди хочеться, та й треба зайняти перше місце у групі, щоб пройти далі. Але команди-супротивники дуже сильні, тому результат буде вирішуватись настроєм та тим, яка команда сильніша в даний момент і хто має більше вдачі. Але звісно будемо робити все, щоб йти далі.

- Як Ви оцінюєте сьогодняшню гру?

Я оцінюю перш за все не як глядач, а як тренер.  Були моменти, якими я незадоволений, то ж добре, що ми виграли – це важливо. Але самя для цього і існують тестові ігри, щоб нам було що аналізувати і над чим працювати. Сьогодні ми виграли, отримали позитивні емоції, а далі – робочій процес.

- На трібуні сусіди-німці вітали нас з гарною грою.

Німці добре знаються на гандболі, тому якщо їм сподобалось, це означає, що ми рухаємось у правильному напрямку.

Завтра, 11 січня, наша збірна зіграє перший кваліфікаційний матч проти збірної Фарерських островів. То ж підтримаємо хлопців та побажаємо їм перше місце у групі!

Back