Gel[:b]lau – це перше періодичне видання за кордоном такого формату. Журнал випускається українською та німецькою мовами. Автори, редактори та коректори, дизайнери працюють над проектом у свій вільний час безоплатно і докладають максимум зусиль, щоб часопис залишався цікавим, привабливим та поперше ЯКІСНИМ продуктом для своїх читачів.

Кошти на його створення, чи то друк, чи то вебсайт, - це завжди актуальна та болісна тема для команди. Усі ми розуміємо наскільи важливо мати такий чудовий журнал, то ж команда часопису та видавник радіють кожному благодійнику! Іноді навіть 5-10 євро можуть допомогти створити диво!

Тож видавці журналу будут вдячні, якщо Ви при замовленні часопису зробите маленький благодійний внесок, який покрив би кошти на створення журналу.

*Рішенням Finanzamt IV Stuttgart-Körperschaften зареєстроване об’єднання “Українське ательє культури та спорту” уповноважене надавати довідку про отримання пожертви згідно §60, Abs. 1 AO ФРН, яка визнається податковою службою Німеччини.