Підтримати нас

Gel[:b]lau – це перше періодичне видання за кордоном такого формату. Журнал випускається українською та німецькою мовами. Автори, редактори та коректори, дизайнери працюють над проєктом у свій вільний час безоплатно і докладають максимум зусиль, щоб часопис залишався цікавим, привабливим та поперше ЯКІСНИМ продуктом для своїх читачів.

Кошти на його створення, чи то друк, чи то вебсайт, – це завжди актуальна та болісна тема для команди. Усі ми розуміємо наскільки важливо мати такий чудовий журнал, тож команда часопису та видавник радіють кожному благодійнику! Іноді навіть 5-10 євро можуть допомогти створити диво!

Тож видавці журналу будут вдячні, якщо Ви при замовленні часопису зробите маленький благодійний внесок, який покрив би кошти на створення журналу.

Введіть ваші дані:

2 + 7 =

*Рішенням Finanzamt IV Stuttgart-Körperschaften зареєстроване об’єднання “Українське ательє культури та спорту” уповноважене надавати довідку про отримання пожертви згідно §60, Abs. 1 AO ФРН, яка визнається податковою службою Німеччини.

Переведіть кошти на наш рахунок:

Zahlungsempfänger:
Ukrainisches Atelier für Kultur & Sport e. V.
IBAN: DE17600501010002857079
Kreditinstitut: BW Bank Stuttgart
Verwendungszweck (bspw.):
Für satzungsgemäße Ziele / Zwecke

 

Або зробіть переказ через PayPal: